نوکیا : هیچ تلفن آندرویدی در کار نیست / به جای آن یک دیوایس پوشیدنی

25 آذر 1392 - 20:56

یکی از شایعات داغ این چندروز اخیر که برروی تکفارس هم قرار گرفت این بود که نوکیا در حال کار برروی یک تلفن آندرویدی مرغوب است که میخواهد با گلکسی یا اکسپریا رقابت کند ولی مایکروسافت جلوی این کار را گرفته است . اما چندی پیش یک سایت معتبر چینی به نام CTechnology که سایت رسمی تکنولوژی کشور چین محسوب میشود این شایعه را از سوی نوکیا تکذیب کرد و به جای آن دیوایس پوششی را معرفی نمود.

گفته میشود که یکی از توسعه دهندگان اصلی آندروید به نام Skillman میخواهد برروی این دیوایس کار کند. Skillman بعد از طراحی VP برای PALM PRE ورب تمام برنامه نویسان تبلت و موبایل شد. حال خبر رسیده است که این شخص که یکی از شاخص های آندروید است ، مدیر پروژه این دیوایس پوششی است.

نوکیا افزود :

Peter Skillman تجربه کافی برای ساخت یک دیوایس آندرویدی را دارد. او بر روی ده ها موبایل هوشمند و 7 تبلت به خوبی کار کرده است و آشنایی کافی و قدرت پردازشگر Snapdragon 400 را دارد.

دیوایس پوششی یا همان کامپیوتر پوششی به طوری است که وقتی شما آنرا بر دست خود یا بر چشم خود بگذارید روشن شده و کار های روزمره تان انجام دهد از این نمونه میتوان به Google glass یا iWatch که زمانی شایعه عام و خاص بودند اشاره نمود.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.