Call of Duty:Mobile برترین بازی ۲۰۱۹ از دید Google Play

22 آذر 1398 - 09:58

Google Play به‌صورت رسمی اعلام نموده است که بازی Call of Duty: Mobile به‌عنوان برترین بازی ۲۰۱۹ انتخاب شده است.

براساس آنچه که Google Play اعلام داشته است، بازی سال ۲۰۱۹ باید «سرگرم‌کننده باشد، قابلیت دسترسی خوبی داشته باشد و تجربه‌ی اعتیادآوری برای بازیکنان خود به ارمغان آورد».

بازی همچنینی باید محدوده‌ی توانایی‌های یک بازی موبایل را فراتر ببرد؛ براساس گفته Google Play بازی Call of Duty: Mobile این کار را به‌خوبی انجام داده است.

بازی مذکور همچنین جایزه‌ی برترین بازی از نگاه مخاطبان را نیز از آن خود کرده است که با توجه به محبوبیت این عنوان گیمینگ و انتظاراتی که از آن می‌رود، چیز بعیدی نبود! بازیکنان در‌صورت تمایل حتی قادر به بازی‌کردن این بازی در windows 10 هستند. این عنوان محبوب حتی پا را فراتر هم گذاشته و تلاش کرده تا جایزه‌ی برترین بازی رقابتی ۲۰۱۹ را نیز از آن خود کند؛ رقبای Call of Duty: Mobile در زمینه‌ی بازی‌های رقابتی عناوینی ورزشی‌ چون Brawl Stars، Rumble Stars Football، Tacricool و Tennis Clash: 3D Free Multiplayer هستند.

در این میان بازی‌های CHUCHEL، G-30 a memory maze، Grimvalor، Stardew Valley و  Tiny Room Stories: Town Mystery همه برندگان عنوان برترین بازی مستقل هستند.

عنوان برترین بازی گاه‌به‌گاه Google Play هم به بازی‌های Fishing Life، Golf Peas، Mario Kart Tour، Toy Story Drop و Vineyard Valley: Match & Blast Puzzle رسید.

عنوان برترین بازی خلاقانه سال ۲۰۱۹ هم به بازی‌های Archero، Assassin’s Creed Rebellion: Adventure RPG، Auto Chess، The Elder Scrolls: Blades و Minit رسید.

امکان دانلود بازی Call of Duty: Mobile هم‌اکنون از طریق فروشگاه پلی (Google Play Store) برای کاربران اندروید میسر است.

برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.